fumor
pobieralnia

On-line: 1

Pobrań: 4638
System: 95/98/Me/NT/2000/XP
Rozmiar: 1,6MB

Pobrań: 4609
System: 95/98/Me/NT/2000/XP
Rozmiar: 6,4MB

Pobrań: 4645
System: 2000/XP/Vista
Rozmiar: 2,8MB

Pobrań: 4630
System: 98/Me/2000/XP/2003/Vista
Rozmiar: 3,8MB

Chiński program do połączeń z serwerami FTP. Program pozwala nie tylko na przesyłanie danych pomiędzy komputerem i serwerem czy serwerem i komputerem ale także pomiędzy dwoma serwerami. Program posiada wiele ciekawych funkcji takich jak synchronizacja folderów, ograniczenia transferu, własne skrypty. Obsługuje protokoły:FTP, FTPS, SSHFTP, TFTP.

Jeden ze standardowych programów służących do połączeń z serwerami FTP przeznaczonych dla systemu Windows. Posiada kilka funkcji które z pewnością pomogą jego użytkownikom takie jak: kolejkowanie zadań, wznawianie przerwanych połączeń. Posiada opcję utrzymywania nie używanych połączeń a także zmianę rozszerzeń plików. Obsługuje połączenia SSL i SSH

Świetny program do połączeń z serwerami FTP. Program posiada funkcję obsługi protokół FXP, który pozwala na bezpośrednią wymianę plików pomiędzy dwoma serwerami. Oprócz tego posiada wiele pożytecznych funkcji takich jak: harmonogram zadań, wznawianie zerwanych połączeń. Obsługa tego programu nie powinna sprawić trudności nikomu.

Rozbudowana wersja programu CuteFTP. Program ten posiada wszystkie jego funkcje oraz wiele nowych. Posiada funkcję która umożliwia połączanie z wieloma serwerami w tym samym czasie, a także funkcję "timera", która określa kiedy dana operacja ma być wykonana. Obsługuje protokoły: HTTP, HTTPS, FTPS (SSL), SFTP (SSH2), S-KeyStrona została wygnerowana w 0.028822 s.